...................................... ......................................

Únor 2012

Zpátky v podzemí 1.kapitola

29. února 2012 v 15:09 | -*Jackie*- |  Blá,blá,blá...
Nejkrásnější den v podzemí nastal na onen slavný Nádherňajs.Poté,co kloboučník tančil Futrovák se Alenka vrátila domů.
Kloboučník byl chvíli zachmuřilý,ale pak si uvědomil,že bílá královna se znovu ujala vlády a srdcová královna Irazebeth z Krvínu byla poslána spolu se spodkem do vyhnanství.Kloboučník se mírně pousmál a pak se koukl za sebe.Zajíc Březňák se zde pokoušel napodobit kloboučníkův Futrovák.Kloboučník se konečně pořádně usmál a prohlásil: ,,Je čas na čaj!" bílá královna,Šklíba,Tudlidům a Tidlidýn,zajíc Březňák,Pentlochňap,Plšice a dokonce i někteří vojáci bíle královny pozvání na kloboučníkův čaj neodmítli.
,,Zítra je Keltikidik*"prohlásila bílá královna,když si sedla na židli mezi Březňáka a kloboučníka.,,Nemám nic bílého."ozval se Březňák,který snad poprvé věděl o čem se mluví.,,Nevadí" řekla s úsměvem bílá královna ,,...ale můžeš pít mléko a říkat jen milosrdné lži.",,Kloboučníku!"napomenula plšice kloboučníka,který nedával pozor.,,Ó ano jistě..pokud to tady někdo neví,zkoumám slova na M...mrcha,morous,mordýř,mindrák,mléko...už jich mám víc!"usmál se kloboučník


*svátek bíle královny,kdy se chodí v bílých šatech,pije se mléko a smí se říkat jen milosrdné lži

Je to trochu divný já vím Smějící se ale vymýšlela jsem to dneska ve škole,když jsem se nudila....
Mám sem napsat pak i další díl?


Johnny Depp-hrnek

26. února 2012 v 14:47 | -*Jackie*- |  A in W
úžasnej :)


Steven Tyler animace

26. února 2012 v 14:31 | -*Jackie*-
http://30.media.tumblr.com/tumblr_ln3ypcGbfu1qb5tapo1_500.gif

Johnny Depp-moje práce

25. února 2012 v 16:55 | -*Jackie*- |  Diplomy a ostatní

Moje práce :)

Kermit Cam at the PIRATES OF THE CARIBBEAN: ON STRANGER TIDES Black Carpet Premiere

25. února 2012 v 15:42 | -*Jackie*- |  Potc
Tak to si pusťte je to na premiéře Pirátu 4 :D (Johnny začíná mluvit 1:21)


Jack s kytarou

25. února 2012 v 15:24 | -*Jackie*- |  Potc
Napsala jsem do vyhledávače na GOOGLE Pirates of the Caribbean 5 a vyjel mi obrázek:

Jacka s kytarou!? :D co to je? :D
Myslíte si,že v pětce pirátů bude Jack s kytarou!? to je blboust,ne?! :PAs they did with the first trilogy, Disney are planning on shooting the last two parts back to back. Sure they cost a lot of money to make and were not as good as the first one, but they made an incredible amount of money and that is what the film business is basically all about.
No word on what they will be about, but like Hitfix, I wonder whether they will use pre-existing work as their source material? The next Pirates film was based on the excellent book by Tim Powers.
Whether you love, tolerate or hate the Pirates movies it looks as if we will be seeing Johnny Depp as Captain Jack Sparrow for a few more years. Mind you it all depends when he can fit it in as he does have a number of other projects on the horizon - Dark Shadows, The Lone Ranger to name but two.
Of course there is nothing to say that Captain Jack has to appear in all of the Pirate films, but could it work without him?
What do you want to see in future Pirates of the Caribbean movies?
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, the fourth installment is due a trailer and is due out on 20th May 2011.

Česky přeloženo:
Jako tomu bylo u první trilogie, Disney plánuje na natáčení poslední dva díly zády k sobě. Jistý, že stojí hodně peněz, aby se a byl není tak dobrý jako ten první, ale oni dělali neuvěřitelné množství peněz, a to je to, co film podnikání je v podstatě vše kolem.

Ani slovo o tom, co bude asi, ale jak Hitfix, zajímalo by mě, zda bude používat již existující práci jako jejich zdrojový materiál?Další Piráti Film byl založený na vynikající knihy Tim Powers.

Ať už máte rádi, tolerovat nebo nenávist pirátské filmy to vypadá, že budeme vidět Johnnyho Deppa jako kapitána Jacka Sparrowa na několik dalších let. Nezapomínejme, že vše záleží, když se vejde ho, jak se to má řadu dalších projektů na obzoru - Temné stíny, Lone Ranger abychom jmenovali jen dva.

Samozřejmě není nic říci, že kapitán Jack se musí objevit ve všech filmů Pirate, ale mohlo by to fungovat bez něj?

Co chcete vidět v budoucích Piráti z Karibiku filmech?

Piráti z Karibiku: Na Stranger Tides, čtvrtá splátka je splatná trailer a vyjde 20. května 2011.

Nejoblíbenějším hercem Američanů opět Johnny Depp

25. února 2012 v 15:12 | -*Jackie*- |  Johnny-rodina a život

Nejoblíbenějším hercem Američanů opět Johnny Depp

20. ledna 2012 12:30
Charisma Johnnyho Deppa (48) na Američany funguje. Opět jej totiž zvolili svým nejoblíbenějším hercem. Johnny porazil i taková esa, jako je Clint Eastwood (81), Denzel Washington (57), Tom Hanks (55) nebo George Clooney (50). Vyplývá to z výzkumu agentury Harris Interactive, který zveřejnila americká média. Depp byl na prvním místě i loni.
Anketa, jíž se zúčastnilo 2 237 respondentů, ukázala, že představitele piráta Jacka Sparrowa nejvíce obdivují ženy nebo republikáni.
Naopak Clintu Eastwoodovi, který se umístil za Johnnym, nejvíc fandí muži a obyvatelé jihu Spojených států.
Lamač dívčích srdcí George Clooney skončil kupodivu až šestý. Nejvíce se pro něj vyslovovali lidé starší 66 let.
Nejoblíbenější herec Američanů Johnny Depp

Tento blog je pouze fan-blog.Nejsem v žádném spojení s Johnnym Deppem,jeho rodinou či známími.Porušování práv není úmysl..